Markýzy

Kazetové markýzy

Kazetové markýzy - dlouhá životnost díky designovému boxu

Hledáte markýzu s opravdu dlouhou životností? Kazetové markýzy Climax zdobí fasádu domu a zároveň schovají svinutou látku i ramena markýzy do designového boxu. Tím pádem zůstane látka markýzy bezpečně chráněná před deštěm a větrem. Oproti klasickým otevřeným markýzám totiž dokážou kazetové markýzy spolehlivě ochránit látku před poškozením. Právě proto se řadí kazetové markýzy mezi nejoblíbenější způsob zastínění teras a venkovních posezení.

Námi nabízené kazetové markýzy vypadají luxusně a moderně zároveň. Perfektně splní stínící funkci nejen na terase, ale také balkonu. Lze je použít i pro praktické a současně estetické stínění výloh obchodů nebo jako zastřešení letních zahrádek restaurací a kaváren. Vybírejte ze široké nabídky barev, dekorů a typů látek. V naší nabídce najdete elektrické markýzy nebo markýzy na manuální ovládání.

Kazetové markýzy Scrigno

K základním typům výsuvných markýz s kloubovými rameny se řadí kazetové markýzy Scrigno, které jsou vhodné pro stínění balkonů, teras rodinných domů i venkovních posezení u restaurací.

Kazetové markýzy Scrigno mají akrylové látky, které jsou stálobarevné, odolné proti UV záření a povětrnostním vlivům. Díky tomu, že jsou látky opatřeny speciální impregnací, dokážou odpudit také špínu a vodu. Díky kazetě je navíc látka markýzy chráněná před poškozením.

Designový box markýzy Scrigno je zaoblený. Maximální výsuv markýzy Scrigno je 3 m a její max. šířka 5 m. Na výběr máte více než ze 100 barev a typů kvalitních látek. V případě, že zvolíte elektrickou formu ovládání markýzy, můžete využívat také otřesové, dešťové nebo kombinované sluneční a větrné čidlo.

Díky tomu nebudete muset neustále sledovat počasí a budete tak mít o starost méně.
Kazetova-markyza-Scrigno-800   

Kazetové markýzy Prima box

Výsuvná markýza Prima Box představuje optimální poměr mezi cenou a kvalitou. Je vhodnou volbou pro terasu rodinného domu nebo výlohu obchodu. Její maximální výsuv je 3 m a její max. šířka 5 m.

Během letních dnů poskytuje dokonalý stín a praktický přístřešek. Designová kazeta markýzy zajišťuje ochranu akrylové látky před nepříznivými vlivy počasí. Díky tomu zůstane markýza Prima Box po mnoho let v perfektním stavu.

U nás si může zákazník vybírat z více než 100 barev a vzorů látek. Pokud nechcete neustále hlídat počasí a bez starosti odejít kdykoliv z domu, doporučujeme pořídit si kazetovou markýzu Prima Box na elektrické ovládání doplněné o otřesové, dešťové nebo kombinované sluneční a větrné čidlo.

Kazetova-markyza-prima-box-800   

Kazetové markýzy Segno

Jaký typ markýzy nejlépe doplní moderní rodinný dům? Ideální volbou je důmyslná kazetová markýza Segno, která je vyrobena z nejkvalitnějších italských komponentů.

Markýza Segno zaujme již na první pohled čistým tvarem kazety a velkým výsuvem, jehož maximum je 3,3 m a maximální šířka je 7 m. Tato markýza je proto jako stvořená i pro zastínění velkých teras moderních domů a kaváren.

Kazetová markýza Segno se skládá z výsuvné konstrukce s kloubovými rameny a elegantní kazetou, která chrání látku před vlivy počasí. Markýzu lze montovat pouze na stěnu domu. Díky možnosti výběru z široké palety barev rozhodně nebudete mít problém přizpůsobit markýzu vaší fasádě.

Kazetova-markyza-Segno-800   

Kazetové markýzy Noveta box

Dokonale čistý design pro minimalistický rodinný dům nabízí kazetová markýza Noveta Box, která je uložena do hliníkového boxu se čtvercovým tvarem. Designový box ochrání nejen látku před deštěm, ale také se stane moderním doplňkem fasády.

Maximální výsuv této markýzy je 3,5 m a max. šířka je až 6,5 m. Výsuvná kazetová markýza Noveta Box vám poskytne nejen příjemný stín, ale také ochrání zahradní nábytek před vlivy slunečního záření a prodlužují tak jeho životnost.

Vybírat můžete z velkého množství odstínů látek, které jsou stálobarevné. To znamená, že v průběhu let neztratí svou krásu a z barevné markýzy se budete moci těšit opravdu dlouho.

Markýzu Noveta Box s nosnou tyčí lze kotvit pouze na stěnu domu.

Kazetova-markyza-Noveta-box-800   

Kazetové markýzy Kaseta

Sháníte markýzu pro zastínění opravdu velké plochy? Kazetová markýza Kaseta nabízí možnost zastínění až na šířku 14 metrů. Její maximální výsuv do prostoru činí 4 metry.

K markýze Kaseta je možné přidělat výsuvný volán, který zastíní vaši terasu i během nízkého večerního slunce.

Díky precizní robustní konstrukci je spolehlivé fungování a dlouhá životnost markýzy zaručena. Důmyslná kazeta totiž dokáže spolehlivě chránit látku i motor markýzy před poškozením a změnami počasí.

Kazetová markýza Kaseta může být montovaná na stěnu, strop nebo krokev.

Kazetova-markyza-Kaseta-800   

Otevřené markýzy

Otevřené markýzy - jednoduchá konstrukce a kvalita za rozumnou cenu

Pro praktické zastínění teras rodinných domů, restaurací nebo obchodů jsou jako stvořené otevřené markýzy Climax, které se řadí k nejčastěji používanému typu markýz. Otevřené markýzy mají látku navinutou na hřídeli, která může být chráněna stříškou. Výsuv markýzy zajišťují kloubová ramena.

Otevřené markýzy se vyznačují jednoduchou kvalitní konstrukcí. Jsou cenově dostupné a mají tedy opravdu široké uplatnění, které najdou od rodinných domů po zastínění restaurací, kaváren a obchodů. Kdekoliv výsuvné markýzy použijete, zabrání proniknutí slunečních paprsků a vytvoří vám příjemný stín. U nás můžete vybírat ze široké nabídky barev, dekorů a typů látek, na manuální nebo elektrické ovládání.

Otevřené markýzy Prima T

K základním typům otevřených markýz patří otevřená markýza Prima T s akrylovou látkou opatřenou UV faktorem.

V případě, že budete chtít otevřenou markýzu ochránit před nepřízní počasí, můžete si nechat naistalovat speciální přídavnou stříšku.

Otevřené markýzy Prima T jsou vyhledávané zejména pro svoji dobrou cenovou dostupnost. Vhodné jsou pro pro stínění teras rodinných domů, balkonů i výloh obchodů. Otevřené provedení s výsuvnými kloubovými rameny je běžně dostupné v bílé a stříbrné barvě. Vybírat můžete z více než 100 odstínů látek.

Maximální výsuv markýzy je 3 m o maximální šířce 6 m.

Otevrena-markyza-Prima-T-800   

Otevřené markýzy Klasik

Tento typ otevřených markýz dokáže s přehledem uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Otevřené markýzy Klasik jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů.

Jejich konstrukce zaručují bezproblémový chod a dlouhou životnost. Markýza Klasik nabízí možnost skutečně velkého výsuvu. Do prostoru se jedná o 4 metry o šířce až 14 m. Takto velkou plochu lze zastínit spojením konstrukcí.

Oceníte také možnost libovolného naklápění ramen podle výšky slunce. Látku potahu lze u markýzy Klasik chránit přídavnou stříškou s bočnicemi a spodním krytem (tzv. polokazetou).

Markýzu Klasik lze také opatřit výsuvným volánem.

Otevrena-markyza-Klasik-800   

Otevřené markýzy Noveta Plus

Unikátním systémem překřížených ramen se vyznačují otevřené markýzy Noveta Plus. Tento speciální systém umožňuje větší výsuv, než je samotná šířka markýzy.

V případě, že budete chtít chránit látku markýzy a prodloužit tak její životnost, můžete využít tzv. polokazetu, což je přídavná stříška s bočnicemi a spodním krytem. Ta látku markýzy částečně kryje přes zimu, kdy není markýza využívána.

Konstrukci markýzy Noveta Plus nabízíme ve 4 základních barvách: bílé, stříbrné, hnědé a strukturovaném antracitu. Akrylová látka obsahuje ochranný UV faktor. Markýza Noveta Plus může být také opatřena výsuvným volánem, který poskytne vaší terase praktické stínění během nízkého večerního slunce.

Maximální výsuv je 4 m a max. šířka je 4,25 m.

Boční markýzy

Boční markýzy si poradí s nízkým sluncem, větrem i zvědavými pohledy

Jak si ještě více zkomfortnit posezení na terase? Boční markýzy Climax vás během relaxování na terase ochrání před nežádoucím bočním větrem, nízkým podvečerním sluncem nebo zvědavými pohledy sousedů. Boční markýzy se skládají z venkovních látkových clon, které jsou kotveny do fasády domu. Jejich ovládání je ruční pomocí madla. Při vytažení se upevní na protější stěnu nebo do speciálního stojanu.

Velkou výhodou je, že si lze boční látkové clony pořídit samostatně nebo jako boční zastínění pergol. Současně tento praktický venkovní prvek zkrášlí a zútulní vaši terasu. Boční zatahovací markýzy se skvěle hodí pro zastínění větších ploch teras nebo velkých prosklených ploch. Ideální jsou také pro zastínění balkónů. U nás můžete vybírat ze široké nabídky barev, dekorů a typů látek.

Boční markýzy Sida

V naší nabídce najdete boční markýzy Sida, které jsou vhodné pro zastínění větších teras a balkonů nebo velkých prosklených ploch.

Maximální výsuv markýzy Sida je 4 m a max. výška 2,1 m. Určitě oceníte soukromí na terase, které vám tato markýza umožní.

Také chrání před bočními slunečními paprsky i bočním větrem. Boční terasové markýzy Sida mají pouze ruční ovládání madlem. Po vytažení lze látku upevnit na protější stěnu nebo do speciálního stojanu. Ve staženém stavu je látka ukryta v boxu, který ji chrání před znečištěním a poškozením.

Boční markýza Sida může být opatřena dětskou pojistkou, která zabraňuje nechtěnému vytažení z držáku.

Bocni-markyza-sida