Aktuality

Textilní rolety - dekorační i praktický prvek vaší domácnosti

Textilní rolety vypadají velmi moderně a spolehlivě stíní okna. Oproti klasickým žaluziím jsou výhodné v tom, že mohou být opatřeny různými zajímavými vzory. Textilní rolety jsou vhodné nejen do domácností, ale také jsou ideální do kanceláří, úřadů, škol apod.

04.01.2023 celý článek

Venkovní žaluzie jako tepelný izolant

Věděli jste, že venkovní žaluzie dokážou zajistit nejen ochranu před ostrým sluncem a zvědavými pohledy sousedů, ale mají i mnoho dalších funkcí, které jsou velmi praktické. Každodenním používáním venkovních žaluzií totiž zjistíte, že se vám tato investice velice rychle vrací zpět.

16.11.2022 celý článek

Horizontální žaluzie jsou stále v módě

Horizontální žaluzie se stále řadí k nejrozšířenějšímu způsobu ochrany proti slunci v interiéru. Horizontální žaluzie nás ochraňují nejen proti slunečním paprskům, ale regulují i světlo v interiéru. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné.

29.09.2022 celý článek

Plastové zimní zahrady a jejich výhody

Z jakého materiálu zvolit konstrukci zimní zahrady? Plast je v současnosti jeden z nejrozšířenějších materiálů. Zimní zahrady z plastu mají obvodovou stěnu, kterou tvoří navzájem spojené plastové rámy, stejné jako u plastových oken.

13.07.2022 celý článek

Účinná ochrana před přehřátím interiéru

Venkovní žaluzie dokážou zastavit sluneční paprsky ještě předtím, než se okenní tabule stihnout zahřát. To znamená, že ovlivňují vnitřní tepelné klima mnohem účinněji než stínící technika umístěná v interiéru. Ušetříte tak za klimatizaci a v létě se budete uvnitř domu cítit opravdu příjemně.

02.05.2022 celý článek

Přivítejte jarní paprsky s venkovními žaluziemi

Slunečné jarní dny jsou za dveřmi a je dobré se na ně připravit. Někdy totiž může být jarní slunce ostré až příliš a to vás můře blokovat třeba při práci na počítači. Pořiďte si venkovní žaluzie a uvidíte, že pro vás již ostré sluneční paprsky nebudou představovat žádný problém!

03.03.2022 celý článek

Žaluzie do moderního interiéru

Chtěli byste žaluziemi nahradit klasický závěs? V tom případě vás možná zaujmou vertikální žaluzie od firmy HZB s.r.o. Naše firma Vám poskytne kvalitní služby, dále pak odborný servis včetně montáže a to za přijatelné ceny.

07.02.2022 celý článek

Jsou výhodnější vnitřní nebo venkovní žaluzie?

Chcete si pořídit stínění oken, ale nevíte zda dát přednost venkovním nebo vnitřním žaluziím? Oba dva typy žaluzií mají své výhody. Vnitřní žaluzie dodají vašemu interiéru styl a stanou se jeho neoddělitelnou součástí.

20.12.2021 celý článek

Skládaná látková žaluzie a její přednosti

Chtěli byste si do vašeho interiéru pořídit látkové žaluzie a tím ho celkově zútulnit? Představujeme vám skládané látkové žaluzie Plisé, které se na rozdíl od jiných druhů látkového stínění dají na oknech stahovat v obou směrech.

04.11.2021 celý článek

Venkovní žaluzie na míru vašim oknům

Pořiďte si venkovní žaluzie a uvidíte, že pro vás již ostré sluneční paprsky nebudou představovat žádný problém! Venkovní žaluzie jsou v poslední době stále více oblíbenější. Vašemu domu totiž dodají zvenku moderní vzhled a zároveň dokážou perfektně odstínit sluneční paprsky.

01.10.2021 celý článek

Proč si pořídit hliníkové žaluzie?

Venkovní hliníkové žaluzie Z-90 Noval mají celou řadu výhod a jsou perfektní volbou pro vaše okna. Tyto hliníkové žaluzie vypadají moderně, dobře dovírají a mají menší nábal. Perfektně se ovládají a spolehlivě stíní okno.

06.09.2021 celý článek

Vertikální žaluzie - pohodlná regulace světla

Pokud přemýšlíte o tom, že by jste si pořídili do domu vertikální žaluzie, můžete si být jisti, že nebudete litovat. Navíc vám poskytneme velmi kvalitní služby, odborný servis včetně montáže za přijatelné ceny.

30.07.2021 celý článek