+420 541 245 799

Aktuality

>

Sítě proti hmyzu

27.4.2017

Pak určitě víte, jak to při takové noci ve vašem pokoji vypadá. Komáři, brouci, noční motýli…ti všichni, u vás doma najdou své nové útočiště a rozhodně nevypadají na to, že by ráno hodlali odletět. No hrůza. Ale co s tím? To si musíme každý večer po setmění zavřít okno? Nebo trávit letní noci po tmě? No to snad ne?


Detail

Doba, kdy se potýkáme s nepříjemným hmyzem v interiéru právě začíná.

1.4.2017

Doba, kdy se potýkáme s nepříjemným hmyzem v interiéru právě začíná. S teplými dny začínáme více větrat a do domu se nám tak dostává obtěžující hmyz. Perfektní pomůckou jsou sítě proti hmyzu, které vám nabízíme. Sítě proti hmyzu jsou vhodné pro všechny typy oken i dveří. Základem je zvolení správného typu sítě proti hmyzu.


Detail

Profilový systém plastových oken Trocal - investice do budoucnosti

23.3.2017

Zvýšení hodnot tepelné a zvukové izolace na vašem domě? Zlepšení fyzikálních vlastností? To je inteligentní konstrukce nového 6 komorového profilu plastových oken Trocal.


Detail

Vnitřní látkové stínění oken

19.2.2017

Vnitřní textilní rolety do oken jsou velmi oblíbeným a široce používaným stínícím doplňkem. Pro textilní rolety je také zažitý název látkové rolety. Zaručí Vám velmi účinný způsob stínění a také jsou dekoračním a praktickým doplňkem, které má mnohostranné využití. Díky naší široké nabídce barevných provedení látek se textilní rolety přizpůsobí každému interiéru.


Detail

Jaký je rozdíl mezi venkovními a vnitřními žaluziemi?

17.2.2017

Chcete si pořídit žaluzie a přemýšlíte, zda si vybrat vnitřní nebo venkovní variantu?
Jaký je mezi nimi rozdíl? Zde vám popíšeme základní rozdíly mezi venkovními a vnitřními žaluziemi a také to, jaké mají výhody.


Detail

Látkové rolety Modula

17.2.2017

Textilní rolety Modula Vás ochrání před slunečními paprsky a v noci ochrání Vaše soukromí. Látky textilních rolet si můžete vybrat ze široké škály barev látek a vzorů, aby jste sladili interiér ve Vašem domě.


Detail

Látkové rolety a jejich výhody

29.1.2017

Chtěli byste si zastínit Vaše okna něčím jiným než jen klasickými žaluziemi? Doporučit Vám můžeme moderní látkové rolety, které skvěle vypadají a zároveň perfektně stíní. Látkové rolety Vás ochrání ve dne před slunečními paprsky a ochrání Vaše soukromí.


Detail

Vertikální žaluzie Vám zaručí skutečný komfort

10.1.2017

Přemýšlíte i vy o koupi vertikálních žaluzií do Vašeho interiéru, jsou pro Vás ideální volbou vertikální žaluzie od firmy HZB s.r.o. Naše společnost Vám poskytne kvalitní služby, odborný servis včetně montáže za velmi přijatelné ceny..


Detail

Vertikální žaluzie a jejich výhody

31.12.2016

Chtěli byste zastínit prosklenou stěnu nebo větší okno ve vašem interiéru? Potom jsou pro vás ideální volbou vertikální žaluzie. Vertikální žaluze od společnosti HZB s r.o. Jsou moderním doplňkem, který se hodí naprosto do každého interiéru.


Detail

Zimní zahrada jako obytný prostor

19.12.2016

Zimní zahrada dokáže skvěle posloužit jako další obytný prostor a představuje tudíž variantu, jak rozšířit obytnou plochu vašeho domu. Pokud toužíte po celoročně obyvatelné zimní zahradě, není pro nás žádný problém tomuto požadavku vaši zimní zahradu přizpůsobit.


Detail

12345