Aktuality

Regulace světla vertikálními žaluziemi

Datum: 1. 5. 2020

Slunečné dny jsou tu a s nimi také ostré sluneční paprsky, které svítí do interiéru. Vertikální žaluzie jsou v tom případě skvělým řešením pro vaše spokojené dny. Výborně stíní, lze je pohodlně regulovat a ochrání vaše okna před pohledy zvenčí.

Celoročně obyvatelné zimní zahrady se stíněním

Datum: 1. 4. 2020

K tomu, aby vám bylo v zimní zahradě příjemně po celý rok, potřebujete zajistit její dokonalé stínění a vytápění. Takováto zimní zahrada vám potom dokáže skvěle posloužit jako další obytný prostor a představuje tudíž variantu, jak rozšířit obytnou plochu vašeho domu.

Minimalistický design zimní zahrady s hliníkovou konstrukcí

Datum: 3. 3. 2020

Uvažujete nad zimní zahradou a chtěli byste ji sladit s minimalistickým stylem celého vašeho domu? Díky zimní zahradě s hliníkovou konstrukcí to není žádný problém. Na rozdíl od na první pohled robustnější plastové zimní zahrady je zimní zahrada z hliníku jednodušší, elegantnější a její tenké hliníkové profily vám poskytnou široký výhled do okolní krajiny, což je zajisté bonus navíc, který rozhodně oceníte.

Novinka - zimní zahrady s posuvnými stěnami

Datum: 27. 1. 2020

Vážení zákazníci, v naší nabídce nyní nově také kromě žaluzií a rolet, najdete také zimní zahrady s posuvnými stěnami, které vám navrhneme a zrealizujeme přímo na míru.

Venkovní žaluzie Z-90 Noval - nejvyspělejší typ žaluzie na trhu

Datum: 24. 12. 2019

Venkovní hliníková žaluzie Z-90 Noval je technicky nejdokonalejším typem venkovní žaluzie. Venkovní žaluzie Z-90 Noval vás již na první pohled zaujmou svým inovativním a moderním vzhledem. Jejich lamely mají tvar Z o šířce 90 mm. Lamely jsou vedeny ve vodících lištách nebo v lanku, které žaluzii po stranách fixují ve správné poloze.

Vertikální žaluzie - ideální pro zastínění velkých ploch

Datum: 15. 11. 2019

Pro zastínění velkých skleněných ploch, francouzských oken či pro vytvoření předělu místnosti jsou vhodnou volbou vertikální žaluzie, které jsou tvořeny svislými pruhy látky. Šířka lamel se volí dle velikosti zastíněné plochy. Platí tedy, že čím větší okno, tím širší lamela.

Zajistíme montáž interiérových žaluzií pro váš dům

Datum: 7. 10. 2019

Chcete ochránit Vaše soukromí a také mít moderní doplněk ve Vašem bytě nebo domě? Neváhejte se obrátit touto cestou na naši společnost, která má v této oblasti dlouholeté zkušenosti.

Typy rolovacích mříží

Datum: 3. 5. 2017

Rolovací mříže slouží především k ochraně majetku. Jedná se nejen o spolehlivý bezpečnostní prvek, ale také mohou vypadat velmi esteticky. Záleží pouze na vás, jaký typ rolovací mříže si zvolíte. V nabídce jsou např. lamelové rolovací mříže, které jsou složené z do sebe nasunutých lamel.

Sítě proti hmyzu

Datum: 27. 4. 2017

Pak určitě víte, jak to při takové noci ve vašem pokoji vypadá. Komáři, brouci, noční motýli…ti všichni, u vás doma najdou své nové útočiště a rozhodně nevypadají na to, že by ráno hodlali odletět. No hrůza. Ale co s tím? To si musíme každý večer po setmění zavřít okno? Nebo trávit letní noci po tmě? No to snad ne?

Doba, kdy se potýkáme s nepříjemným hmyzem v interiéru právě začíná.

Datum: 1. 4. 2017

Doba, kdy se potýkáme s nepříjemným hmyzem v interiéru právě začíná. S teplými dny začínáme více větrat a do domu se nám tak dostává obtěžující hmyz. Perfektní pomůckou jsou sítě proti hmyzu, které vám nabízíme. Sítě proti hmyzu jsou vhodné pro všechny typy oken i dveří. Základem je zvolení správného typu sítě proti hmyzu.

12345