Aktuality

Venkovní žaluze od firmy HZB s.r.o. jsou naprosto dokonalou kombinací exteriérové sluneční ochrany a nadčasového designu.

Datum: 20. 4. 2016

Pokud přemýšlíte o koupi venkovních žaluzií, perfektní volbou jsou venkovní žaluzie od firmy HZB s.r.o. Naše firma Vám poskytne velmi kvalitní služby, odborný servis včetně montáže a to za velmi přijatelné ceny.

Vertikální žaluzie

Datum: 22. 3. 2016

Pokud hledáte vhodný dekorativní prvek, který zastíní větší plochu, jsou pro Vás ideální vertikální žaluzie. Vertikální žaluze od společnosti HZB spol.s r.o. Jsou moderním doplňkem, který se hodí naprosto do každého interiéru.  Lamely je možné naklápět o 180° a tak Vás spolehlivě ochrání před slunečními paprsky nebo nežádoucími pohledy a tím Vám zajistí soukroí a pocit pohody.

Okenní sítě proti hmyzu

Datum: 20. 3. 2016

V současnosti se sítě proti hmyzu stávají čím dál častějí součástí domů a bytů. Není nic horšího, když Vám otevřeným oknem vlétnou do domu nebo bytu mušky, komáři a nebo jiný létající hmyz, kterých není snadné se zbavit. Pro tento případ Vás spolehlivě ochrání sítě proti hmyzu, které jsou nejefektivnější přirozenou ochranou a navíc Vám umožní větrat okny. Jsou vhodné do všech typů oken a dveří.

Vnitřní – látkové rolety

Datum: 22. 2. 2016

Hledáte moderní a efektivní zastínění oken? Ideální jsou pro Vás textilní rolety, které jsou zcela nezanedbatelnou součástí interiéru a mají vyníkající stínící funkci.

Látkové rolety Vás ochrání ve dne před slunečními paprsky a v noci pak ochrání Vaše soukromí. Díky velmi široké škále typů, barev a vzorů látek dosáhnete naprosto dokonalého sladění s Vašim interiérem v domě, bytě nebo kanceláři.

Plisé je skládanou látkovou žaluzií

Datum: 17. 1. 2016

Plisé je skládanou látkovou žaluzií, která doslova oblékne Vaše okna, dále pak zútulní interiér a poskytne vynikající zastinění. Vybrat si můžete látky z různou propustností světla, zatemnění, atd.

Přemýšlíte o koupi vertikálních žaluzií do Vašeho interiéru?

Datum: 17. 1. 2016

Přemýšlíte o koupi vertikálních žaluzií do Vašeho interiéru, jsou pro Vás ideální volbou vertikální žaluzie od firmy HZB s.r.o. Naše firma Vám poskytne kvalitní služby, dále pak odborný servis včetně montáže a to za přijatelné ceny.

Zimní zahrada dle vašich představ!

Datum: 14. 1. 2016

Jakou zimní zahradu si představujete? Obraťte se na nás a sdělte nám své představy! My se vám budeme snažit navrhnout to nejoptimálnější řešení, které bude maximálně v souladu s vašimi představami!

Vnitřní nebo venkovní žaluzie?

Datum: 16. 12. 2015

Žaluzie patří mezi nejoblíbenější stínící techniku. Snadno se totiž ovládají, vypadají velmi moderně a zároveň plně splňují stínící funkci. Žaluzie si můžete pořídit buďto vnitřní nebo venkovní. Jaký je mezi nimi rozdíl?

Vnitřní horizontální žaluzie

Datum: 15. 12. 2015

Tento typ žaluzií je nejrozšířenějším způsobem ochrany proti slunci a staly se tak nedílnou součástí všech interiérů. Žaluzie nejen ochraňují proti slunečním paprskům, regulují světlo v interiéru a chrání především Vaše soukromí. Jejich využití je tedy mnohostranné.

Předokenní rolety

Datum: 15. 12. 2015

Pokud hledáte efektivní způsob, jak zastínit Vaše okna, my Vám rádi pomůžeme vybrat předokenní rolety, které Vám budou maximálně vyhovovat. Zcela jistě Vás nadchnou. Naše firma Vám provede kvalitní montáž předokenních rolet, proto nás neváhejte kontaktovat.

12345