Aktuality

Vnitřní horizontální žaluzie jsou vhodné do všech typů oken!

Datum: 28. 11. 2016

Horizontální žaluzie jsou použitelné do všech typů oken. Vyrobit je lze i do oken různých nestandardních tvarů, ať již trojúhelníkových, lichoběžníkových, obloukových.

Venkovní žaluzie vylepší vzhled vašich oken

Datum: 14. 11. 2016

Venkovní žaluzie významně povýší vzhled vašich oken. Pokud tedy chcete, aby vás dům působil ještě více moderně a upraveně, potom jsou pro vás venkovní žaluzie tou nejlepší volbou! Odstín i design venkovních žaluzií si totiž můžete sladit s celkovým laděním vašeho domu! Venkovní žaluzie jsou k dispozici v různých barevných odstínech.

Screenové rolety

Datum: 23. 8. 2016

Pokud hledáte moderní a velice efektivní zastínění oken, potom jsou pro Vás naprosto ideální sceenové rolety, které jsou nezanedbatelnou součástí interiéru a mají dokonalou stínící funkci.

Kvalitní sítě proti hmyzu

Datum: 23. 8. 2016

Sítě proti hmyzu jsou v současnosti nepostradatelnými pomocníky v boji proti hmyzu a neměly by chybět v žádné domácnosti,protože Vám zajistí v letních měsících perfektní ochranu před dotěrným hmyzem, který se přes sítě nedostane.

Vertikální žaluzie

Datum: 25. 7. 2016

Pokud přemýšlíte o koupi vertikálních žaluzií do Vašeho interiéru,potom neváhejte a obraťte se na naši firmu HZB s.r.o., která Vám poskytne velmi kvalitní služby, odborný servis včetně montáže za přijatelné ceny.

Předokenní rolety – nástroj pro efektivní úsporu

Datum: 18. 7. 2016

Pokud přemýšlíte o koupi předokenních rolet do Vašich oken, potom neváhejte a obraťte se na naši firmu HZB s.r.o., která Vám poskytne velmi kvalitní služby, odborný servis včetně montáže za přijatelné ceny.

Zimní zahrady

Datum: 21. 6. 2016

Zimní zahrady jsou nejvíce využívány jako obytné prostory, které poskytují velmi příjemné možnosti oddechu a relaxace. Pokud toužíte po celoročně obývatelné oáze klidu se zelení a ideálním vnitřním klimatem, tak je nejvyšší čas pro její realizaci.

Žaluzie do Vašich oken

Datum: 24. 5. 2016

Hledáte ty správné žaluzie do Vašich oken? Přesně takové najdete u naší společnosti HZB spol. s r.o. Naše nabídka žaluzií je velmi bohatá a inspirativní. Již řadu let jsou žaluzie do oken velmi vyhledávaným zbožím a čím dál oblíbenější stínící technikou.

Předokenní rolety do oken

Datum: 24. 5. 2016

Pokud hledáte efektivní způsob, jak zastínit Vaše okna? Rádi Vám pomůžeme vybrat rolety do oken, které Vám budou maximálně vyhovovat a zajisté Vás nadchnou.

Sítě proti hmyzu do dvěří

Datum: 20. 4. 2016

Největším otvorem ve fasádě domu nebo bytu jsou vchodové nebo balkonové dveře a právě tudy mají největší šanci se dostat nezvaní hosté – hmyz.
12345