+420 541 245 799

Aktuality

>

Předokenní rolety do oken

24.5.2016

Pokud hledáte efektivní způsob, jak zastínit Vaše okna? Rádi Vám pomůžeme vybrat rolety do oken, které Vám budou maximálně vyhovovat a zajisté Vás nadchnou.
Detail

Sítě proti hmyzu do dvěří

20.4.2016

Největším otvorem ve fasádě domu nebo bytu jsou vchodové nebo balkonové dveře a právě tudy mají největší šanci se dostat nezvaní hosté – hmyz.
Detail

Venkovní žaluze od firmy HZB s.r.o. jsou naprosto dokonalou kombinací exteriérové sluneční ochrany a nadčasového designu.

20.4.2016

Pokud přemýšlíte o koupi venkovních žaluzií, perfektní volbou jsou venkovní žaluzie od firmy HZB s.r.o. Naše firma Vám poskytne velmi kvalitní služby, odborný servis včetně montáže a to za velmi přijatelné ceny.


Detail

Vertikální žaluzie

22.3.2016

Pokud hledáte vhodný dekorativní prvek, který zastíní větší plochu, jsou pro Vás ideální vertikální žaluzie. Vertikální žaluze od společnosti HZB spol.s r.o. Jsou moderním doplňkem, který se hodí naprosto do každého interiéru.  Lamely je možné naklápět o 180° a tak Vás spolehlivě ochrání před slunečními paprsky nebo nežádoucími pohledy a tím Vám zajistí soukroí a pocit pohody.


Detail

Okenní sítě proti hmyzu

20.3.2016

V současnosti se sítě proti hmyzu stávají čím dál častějí součástí domů a bytů. Není nic horšího, když Vám otevřeným oknem vlétnou do domu nebo bytu mušky, komáři a nebo jiný létající hmyz, kterých není snadné se zbavit. Pro tento případ Vás spolehlivě ochrání sítě proti hmyzu, které jsou nejefektivnější přirozenou ochranou a navíc Vám umožní větrat okny. Jsou vhodné do všech typů oken a dveří.
Detail

Vnitřní – látkové rolety

22.2.2016

Hledáte moderní a efektivní zastínění oken? Ideální jsou pro Vás textilní rolety, které jsou zcela nezanedbatelnou součástí interiéru a mají vyníkající stínící funkci.

Látkové rolety Vás ochrání ve dne před slunečními paprsky a v noci pak ochrání Vaše soukromí. Díky velmi široké škále typů, barev a vzorů látek dosáhnete naprosto dokonalého sladění s Vašim interiérem v domě, bytě nebo kanceláři.


Detail

Plisé je skládanou látkovou žaluzií

17.1.2016

Plisé je skládanou látkovou žaluzií, která doslova oblékne Vaše okna, dále pak zútulní interiér a poskytne vynikající zastinění. Vybrat si můžete látky z různou propustností světla, zatemnění, atd.


Detail

Přemýšlíte o koupi vertikálních žaluzií do Vašeho interiéru?

17.1.2016

Přemýšlíte o koupi vertikálních žaluzií do Vašeho interiéru, jsou pro Vás ideální volbou vertikální žaluzie od firmy HZB s.r.o. Naše firma Vám poskytne kvalitní služby, dále pak odborný servis včetně montáže a to za přijatelné ceny.


Detail

Zimní zahrada dle vašich představ!

14.1.2016

Jakou zimní zahradu si představujete? Obraťte se na nás a sdělte nám své představy! My se vám budeme snažit navrhnout to nejoptimálnější řešení, které bude maximálně v souladu s vašimi představami!


Detail

Vnitřní nebo venkovní žaluzie?

16.12.2015

Žaluzie patří mezi nejoblíbenější stínící techniku. Snadno se totiž ovládají, vypadají velmi moderně a zároveň plně splňují stínící funkci. Žaluzie si můžete pořídit buďto vnitřní nebo venkovní. Jaký je mezi nimi rozdíl?


Detail

12345