+420 541 245 799

Aktuality

>

Vnitřní horizontální žaluzie

1.12.2016

Pro zamezení nadměrného pronikání slunečních paprsků nebo venkovního osvětlení do interiéru jsou vhodným řešením vnitřní horizontální žaluzie od naší společnosti HZB s.r.o.
Detail

Látkové rolety

1.12.2016

Pokud hledáte moderní a efektivní zastínění Vašich oken, tak jsou pro Vás ideální volbou textilní rolety. Látkové rolety jsou zcela nezanedbatelnou součástí interiéru a mají dokonalou stínící funkci.


Detail

Vnitřní horizontální žaluzie jsou vhodné do všech typů oken!

28.11.2016

Horizontální žaluzie jsou použitelné do všech typů oken. Vyrobit je lze i do oken různých nestandardních tvarů, ať již trojúhelníkových, lichoběžníkových, obloukových.
Detail

Venkovní žaluzie vylepší vzhled vašich oken

14.11.2016

Venkovní žaluzie významně povýší vzhled vašich oken. Pokud tedy chcete, aby vás dům působil ještě více moderně a upraveně, potom jsou pro vás venkovní žaluzie tou nejlepší volbou! Odstín i design venkovních žaluzií si totiž můžete sladit s celkovým laděním vašeho domu! Venkovní žaluzie jsou k dispozici v různých barevných odstínech.
Detail

Screenové rolety

23.8.2016

Pokud hledáte moderní a velice efektivní zastínění oken, potom jsou pro Vás naprosto ideální sceenové rolety, které jsou nezanedbatelnou součástí interiéru a mají dokonalou stínící funkci.
Detail

Kvalitní sítě proti hmyzu

23.8.2016

Sítě proti hmyzu jsou v současnosti nepostradatelnými pomocníky v boji proti hmyzu a neměly by chybět v žádné domácnosti,protože Vám zajistí v letních měsících perfektní ochranu před dotěrným hmyzem, který se přes sítě nedostane.
Detail

Vertikální žaluzie

25.7.2016

Pokud přemýšlíte o koupi vertikálních žaluzií do Vašeho interiéru,potom neváhejte a obraťte se na naši firmu HZB s.r.o., která Vám poskytne velmi kvalitní služby, odborný servis včetně montáže za přijatelné ceny.
Detail

Předokenní rolety – nástroj pro efektivní úsporu

18.7.2016

Pokud přemýšlíte o koupi předokenních rolet do Vašich oken, potom neváhejte a obraťte se na naši firmu HZB s.r.o., která Vám poskytne velmi kvalitní služby, odborný servis včetně montáže za přijatelné ceny.
Detail

Zimní zahrady

21.6.2016

Zimní zahrady jsou nejvíce využívány jako obytné prostory, které poskytují velmi příjemné možnosti oddechu a relaxace. Pokud toužíte po celoročně obývatelné oáze klidu se zelení a ideálním vnitřním klimatem, tak je nejvyšší čas pro její realizaci.
Detail

Žaluzie do Vašich oken

24.5.2016

Hledáte ty správné žaluzie do Vašich oken? Přesně takové najdete u naší společnosti HZB spol. s r.o. Naše nabídka žaluzií je velmi bohatá a inspirativní. Již řadu let jsou žaluzie do oken velmi vyhledávaným zbožím a čím dál oblíbenější stínící technikou.
Detail

12345