Aktuality

Profilový systém plastových oken Trocal - investice do budoucnosti

Datum: 23. 3. 2017

Zvýšení hodnot tepelné a zvukové izolace na vašem domě? Zlepšení fyzikálních vlastností? To je inteligentní konstrukce nového 6 komorového profilu plastových oken Trocal.

Vnitřní látkové stínění oken

Datum: 19. 2. 2017

Vnitřní textilní rolety do oken jsou velmi oblíbeným a široce používaným stínícím doplňkem. Pro textilní rolety je také zažitý název látkové rolety. Zaručí Vám velmi účinný způsob stínění a také jsou dekoračním a praktickým doplňkem, které má mnohostranné využití. Díky naší široké nabídce barevných provedení látek se textilní rolety přizpůsobí každému interiéru.

Jaký je rozdíl mezi venkovními a vnitřními žaluziemi?

Datum: 17. 2. 2017

Chcete si pořídit žaluzie a přemýšlíte, zda si vybrat vnitřní nebo venkovní variantu?
Jaký je mezi nimi rozdíl? Zde vám popíšeme základní rozdíly mezi venkovními a vnitřními žaluziemi a také to, jaké mají výhody.

Látkové rolety Modula

Datum: 17. 2. 2017

Textilní rolety Modula Vás ochrání před slunečními paprsky a v noci ochrání Vaše soukromí. Látky textilních rolet si můžete vybrat ze široké škály barev látek a vzorů, aby jste sladili interiér ve Vašem domě.

Látkové rolety a jejich výhody

Datum: 29. 1. 2017

Chtěli byste si zastínit Vaše okna něčím jiným než jen klasickými žaluziemi? Doporučit Vám můžeme moderní látkové rolety, které skvěle vypadají a zároveň perfektně stíní. Látkové rolety Vás ochrání ve dne před slunečními paprsky a ochrání Vaše soukromí.

Vertikální žaluzie Vám zaručí skutečný komfort

Datum: 10. 1. 2017

Přemýšlíte i vy o koupi vertikálních žaluzií do Vašeho interiéru, jsou pro Vás ideální volbou vertikální žaluzie od firmy HZB s.r.o. Naše společnost Vám poskytne kvalitní služby, odborný servis včetně montáže za velmi přijatelné ceny..

Vertikální žaluzie a jejich výhody

Datum: 31. 12. 2016

Chtěli byste zastínit prosklenou stěnu nebo větší okno ve vašem interiéru? Potom jsou pro vás ideální volbou vertikální žaluzie. Vertikální žaluze od společnosti HZB s r.o. Jsou moderním doplňkem, který se hodí naprosto do každého interiéru.

Zimní zahrada jako obytný prostor

Datum: 19. 12. 2016

Zimní zahrada dokáže skvěle posloužit jako další obytný prostor a představuje tudíž variantu, jak rozšířit obytnou plochu vašeho domu. Pokud toužíte po celoročně obyvatelné zimní zahradě, není pro nás žádný problém tomuto požadavku vaši zimní zahradu přizpůsobit.

Vnitřní horizontální žaluzie

Datum: 1. 12. 2016

Pro zamezení nadměrného pronikání slunečních paprsků nebo venkovního osvětlení do interiéru jsou vhodným řešením vnitřní horizontální žaluzie od naší společnosti HZB s.r.o.

Látkové rolety

Datum: 1. 12. 2016

Pokud hledáte moderní a efektivní zastínění Vašich oken, tak jsou pro Vás ideální volbou textilní rolety. Látkové rolety jsou zcela nezanedbatelnou součástí interiéru a mají dokonalou stínící funkci.

12345