Screenové rolety

Datum: 23. 8. 2016

Pokud hledáte moderní a velice efektivní zastínění oken, potom jsou pro Vás naprosto ideální sceenové rolety, které jsou nezanedbatelnou součástí interiéru a mají dokonalou stínící funkci.

Screenové rolety jsou jedním z moderních typů stínící techniky, který nabízí velmi vytříbenou a navíc cenově příznivou možnost, jak zajistit stínění oken dokonalým způsobem. Od klasických rolet jsou odlišné díky tomu, že jsou utkané ze speciálních textilií.

Veškerá stínící technika, ke které řadíme i screenové rolety eliminují dopadající sluneční energii a to formou odrazu záření. Když si uvědomíme, že 100% slunečního záření dopadá na screenovou roletu, kde se část záření odrazí zpět a část pohltí materiál a zbylá část přejde přes okenní otvor do budovy. Čím je látka screenové rolety světlejší, tím je faktor odrazu sluneční enerie větší a naopak. Proto je vhodnější zvolit barvu screenových rolet světlejší. Screenové rolety dokonale chrání soukromí, pohodlí a Vaši intimitu před nepříjemnými pohledy zvenčí.

Jedná se o venkovní stínící systémy, které mají naprosto unikátní optické a technické vlastnosti. Tkanina, která je uchycena ve vodící liště zvyšuje odolnost screenové rolety vůči větru. Screenové rolety jsou stabilní a extrémně odolné vůči nepříznivým vlivům počasí. Tento unikátní systém umožňuje realizaci i velkých rozměrů screenových rolet.

V naší nabídce naleznete:

Lockscreen - kde je látka uchycena, napnuta a vedena ve speciálních vodících lištách a díky tomu je roleta extrémně stabilní a odolná vůči větru a v uzavřené pozici slouží jako ochrana proti hmyzu.

Screen – zde se jedná o velmi častou variantu, kde je látka volně napnutá mezi boxem a spodní lištou, která je viditelná a je vedena ve vodících lištách.

Cablescreen – zde je viditelná spodní lišta, která je vedena nenápadnými nerezovými lanky a je připevněna k podlaze nebo oknu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se na nás obrátit se svými dotazy. Vice informací naleznete ZDE.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět