Kvalitní sítě proti hmyzu

Datum: 23. 8. 2016

Sítě proti hmyzu jsou v současnosti nepostradatelnými pomocníky v boji proti hmyzu a neměly by chybět v žádné domácnosti,protože Vám zajistí v letních měsících perfektní ochranu před dotěrným hmyzem, který se přes sítě nedostane.

Sítě proti hmyzu jsou tou nejefektivnější ochranou před obtížným hmyzem a umožňují zároveň větrat okny. Sítě proti hmyzu, které nabízíme jsou vhodné pro všechny typy oken i dveří.

Základem je zvolení správného typu sítě proti hmyzu. V našem širokém sortimentu systémů si s naší pomocí vyberete nejvhodnější typ sítí, kde můžete volit mezi sítěmi pevnými, posuvnými, rolovacími dveřními i okenními, dveřními křídly nebo luxusními plisé sítěmi.

Síťovina je vyráběna z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které je odolné proti korozi a velmi dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v barvě šedé nebo černé a na okně je síťovina prakticky neviditelná. Mezi unikátní systémy řadíme protipylovou, která je velmi vhodná do domácností, kde se pohybují alergici.

Sítě proti hmyzu od naší společnosti jsou tvarově stálé a zajistí dlouhou životnost. Jejich vysoká průhlednost zachová plnohodnotný výhled z okna. Design sítí proti hmyzu lehce splyne s interiérem Vašich oken.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět