Vertikální žaluzie

Datum: 25. 7. 2016

Pokud přemýšlíte o koupi vertikálních žaluzií do Vašeho interiéru,potom neváhejte a obraťte se na naši firmu HZB s.r.o., která Vám poskytne velmi kvalitní služby, odborný servis včetně montáže za přijatelné ceny.

Vnitřní vertikální žaluzie jsou stále více žádanějšími a oblíbenějšími prvky interiéru. Jsou velmi vhodným, praktickým a moderním typem vnitřního stínení. Vertikální žaluzie jsou velmi elegantní a díky tomu nabízí spoustu možností jak v oblasti jejich použití, tak v designu. Je možné je použít nejen jako interiérové stínění, ale i k zakrytí úložných nebo jiných prostor, ale i k rozčlenění místnosti. Vertikální žaluzie pomáhají příjemným způsobem regulovat světlo a tak vytváří optimální soukromí a vytváří velice příjemnou atmosféru. Obsluha vertikálních žaluzií je také velmi komfortní.

Vertikální žaluzie montujeme na nosný profil, který je opatřen pojezdy, na kterých jsou háčky pro zavěšení látek. Montáž verikálních žaluzií je velmi jednoduchá a rychlá. Zavěšené látky je možné po čase vyměnit. Naše nabídka je opravdu široká a zahrnuje spoustu druhů látek, materiálů, lamel, barev, vzorů a stínících schopností. Je možná i kombinace lamel dvou nebo více barev a to přesně podle Vašich přání, představ a fantazie.

Vertikální žaluzie se ovládají pomocí kuličkového řetízku a proto představují skutečný komfort.

Více informací o vertikálních žaluziích naleznete ZDE.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět