Předokenní rolety – nástroj pro efektivní úsporu

Datum: 18. 7. 2016

Pokud přemýšlíte o koupi předokenních rolet do Vašich oken, potom neváhejte a obraťte se na naši firmu HZB s.r.o., která Vám poskytne velmi kvalitní služby, odborný servis včetně montáže za přijatelné ceny.

Předokenní rolety mají spoustu výhod a to například takové, že v zimě ušetříte až 30% nákladů na vytápění, protože dokonale izolují sklo. Dále pak ochrání Váš dům proti vloupání, hluku, nepříznivým vlivům a mnoho dalších.

Moderní domy jsou velmi často spojené s velkými plochami, které jsou prosklené a poskytnou tak krásné výhledy do okolí. Díky těmto proskleným plochám se propojí exteriér s interiérem a tak zajistí bližší kontakt místností s vnějším prostředím kolem domu. Avšak mají také nevýhodu v podobě zvýšeného toku tepelné energie, která uniká. V současnosti je však trend v podobě spotřebě co nejmenšího množství energie a maximálního využití.

Naše firma Vám nabízí řešení, kterým je možné snadno optimalizovat tok energie a tak se vyhnout vysokým provozním nákladům. Montáží předokenních rolet získáte řadu výhod. Instalací předokenních rolet ušetříte značné náklady za vytápění, ochrání Vás před povětrnostními vlivy, zloději a také umí předejít případným škodám. Je možné je umístit do jakékoli stavby, ať už jde o stávající stavbu nebo novostavbu díky variabilitě systémů.

V našem sortimentu naleznete předokenní rolety s viditelným boxem, rolety se zaomítacím boxem, nadokenní roletový systém, rolety s integrovanou sítí proti hmyzu, rolety pro zimní zahrady, u kterých nabízíme ovládání předokenních rolet jak ruční, tak i ovládání motorové. Motorového ovládání funguje stisknutím tlačítka a tím je možné předokenní rolety libovolně zatahovat a vytahovat. Díle je možné si také nastavit automatické ovládání rolet pomocí časovacího programu.

Poradíme s tou správnou volbou výběru předokenních rolet. Více informací naleznete ZDE.

Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět