Horizontální žaluzie - klasika, která nezklame

Datum: 3. 1. 2021

Horizontální žaluzie se stále řadí k nejrozšířenějšímu způsobu ochrany proti slunci v interiéru. Horizontální žaluzie nás ochraňují nejen proti slunečním paprskům, ale regulují i světlo v interiéru. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné.

Díky výborné dostupnosti na trhu, také cenovou dostupností, velkému výběru materiálů a barev, povrchových úprav jsou velmi populární. Vnitřní horizontální žaluzie se montují na rámy a křídla oken z vnitřní strany. Žaluzie dokonale splynou s oknem v jeden celek a tak nijak nenarušují interiér. Žaluzie jsou složeny z kovového nosníku v horní části, který skrývá vnitřní mechanismus žaluzií.

Vnitřní horizontální žaluzie mají velké výhody a to takové, že jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, záruka na sortiment je 4 roky, dále splňují bezpečnostní normy a dodací lhůty jsou velmi krátké.

Pro zamezení nadměrného pronikání slunečních paprsků nebo venkovního osvětlení do interiéru si proto pořiďte horizontální žaluzie od naší společnosti HZB s.r.o. Vyžádejte si od nás nezávaznou kalkulaci.


Líbil se vám článek? Sdílejte jej.

  
  
Zpět