+420 541 245 799

Aktuality

>

Čím nahradit závěs?

28.10.2020

Přemýšlíte nad tím, jak v místnosti nahradit klasický závěs a vylepšit si tak komfort zastínění oken? V tom případě vás možná zaujmou vertikální žaluzie od firmy HZB s.r.o. Naše firma Vám poskytne kvalitní služby, dále pak odborný servis včetně montáže a to za přijatelné ceny.
Detail

Variabilní plisé žaluzie - přizpůsobte si stínění na míru

28.9.2020

Hledáte typ žaluzie, který by vám poskytl variabilní způsob stínění? Vyzkoušejte oblíbené plisé žaluzie, které nabízejí možnost stahování jak v dolní, tak i v horní části okna. Tento způsob umožňuje zastínit okno před nežádoucími pohledy zvenčí a zároveň vpustit do místnosti denní světlo.
Detail

Montáž sítí proti hmyzu

28.8.2020

Trápí vás obtížný hmyz, který vám nedá spát? S teplými dny začínáme více větrat a do domu se nám tak dostává obtěžující hmyz. Perfektní pomůckou jsou sítě proti hmyzu, které vám nabízíme.
Detail

Japonské posuvné stěny

27.7.2020

Zastiňte svůj interiér skutečně moderním způsobem. Japonské posuvné stěny dodají vašim oknům styl a stanou se výraznou dominantou každého interiéru. Používají se k zastínění oken či celé stěny s okenním otvorem.
Detail

Větrání ve dne i v noci bez komárů

4.6.2020

Sítě proti hmyzu jsou nepostradatelným doplňkem pro každá okna. Jedině tak totiž můžete celé dny a noci větrat bez obav, že vám vletí do místnosti komár.
Detail

Regulace světla vertikálními žaluziemi

1.5.2020

Slunečné dny jsou tu a s nimi také ostré sluneční paprsky, které svítí do interiéru. Vertikální žaluzie jsou v tom případě skvělým řešením pro vaše spokojené dny. Výborně stíní, lze je pohodlně regulovat a ochrání vaše okna před pohledy zvenčí.
Detail

Celoročně obyvatelné zimní zahrady se stíněním

1.4.2020

K tomu, aby vám bylo v zimní zahradě příjemně po celý rok, potřebujete zajistit její dokonalé stínění a vytápění. Takováto zimní zahrada vám potom dokáže skvěle posloužit jako další obytný prostor a představuje tudíž variantu, jak rozšířit obytnou plochu vašeho domu.
Detail

Minimalistický design zimní zahrady s hliníkovou konstrukcí

3.3.2020

Uvažujete nad zimní zahradou a chtěli byste ji sladit s minimalistickým stylem celého vašeho domu? Díky zimní zahradě s hliníkovou konstrukcí to není žádný problém. Na rozdíl od na první pohled robustnější plastové zimní zahrady je zimní zahrada z hliníku jednodušší, elegantnější a její tenké hliníkové profily vám poskytnou široký výhled do okolní krajiny, což je zajisté bonus navíc, který rozhodně oceníte.
Detail

Novinka - zimní zahrady s posuvnými stěnami

27.1.2020

Vážení zákazníci, v naší nabídce nyní nově také kromě žaluzií a rolet, najdete také zimní zahrady s posuvnými stěnami, které vám navrhneme a zrealizujeme přímo na míru.
Detail

Venkovní žaluzie Z-90 Noval - nejvyspělejší typ žaluzie na trhu

24.12.2019

Venkovní hliníková žaluzie Z-90 Noval je technicky nejdokonalejším typem venkovní žaluzie. Venkovní žaluzie Z-90 Noval vás již na první pohled zaujmou svým inovativním a moderním vzhledem. Jejich lamely mají tvar Z o šířce 90 mm. Lamely jsou vedeny ve vodících lištách nebo v lanku, které žaluzii po stranách fixují ve správné poloze.
Detail

12345