Aktuality

Typy rolovacích mříží

Datum: 3. 5. 2017

Rolovací mříže slouží především k ochraně majetku. Jedná se nejen o spolehlivý bezpečnostní prvek, ale také mohou vypadat velmi esteticky. Záleží pouze na vás, jaký typ rolovací mříže si zvolíte. V nabídce jsou např. lamelové rolovací mříže, které jsou složené z do sebe nasunutých lamel.

Sítě proti hmyzu

Datum: 27. 4. 2017

Pak určitě víte, jak to při takové noci ve vašem pokoji vypadá. Komáři, brouci, noční motýli…ti všichni, u vás doma najdou své nové útočiště a rozhodně nevypadají na to, že by ráno hodlali odletět. No hrůza. Ale co s tím? To si musíme každý večer po setmění zavřít okno? Nebo trávit letní noci po tmě? No to snad ne?

Doba, kdy se potýkáme s nepříjemným hmyzem v interiéru právě začíná.

Datum: 1. 4. 2017

Doba, kdy se potýkáme s nepříjemným hmyzem v interiéru právě začíná. S teplými dny začínáme více větrat a do domu se nám tak dostává obtěžující hmyz. Perfektní pomůckou jsou sítě proti hmyzu, které vám nabízíme. Sítě proti hmyzu jsou vhodné pro všechny typy oken i dveří. Základem je zvolení správného typu sítě proti hmyzu.

Profilový systém plastových oken Trocal - investice do budoucnosti

Datum: 23. 3. 2017

Zvýšení hodnot tepelné a zvukové izolace na vašem domě? Zlepšení fyzikálních vlastností? To je inteligentní konstrukce nového 6 komorového profilu plastových oken Trocal.

Vnitřní látkové stínění oken

Datum: 19. 2. 2017

Vnitřní textilní rolety do oken jsou velmi oblíbeným a široce používaným stínícím doplňkem. Pro textilní rolety je také zažitý název látkové rolety. Zaručí Vám velmi účinný způsob stínění a také jsou dekoračním a praktickým doplňkem, které má mnohostranné využití. Díky naší široké nabídce barevných provedení látek se textilní rolety přizpůsobí každému interiéru.

Jaký je rozdíl mezi venkovními a vnitřními žaluziemi?

Datum: 17. 2. 2017

Chcete si pořídit žaluzie a přemýšlíte, zda si vybrat vnitřní nebo venkovní variantu?
Jaký je mezi nimi rozdíl? Zde vám popíšeme základní rozdíly mezi venkovními a vnitřními žaluziemi a také to, jaké mají výhody.

Látkové rolety Modula

Datum: 17. 2. 2017

Textilní rolety Modula Vás ochrání před slunečními paprsky a v noci ochrání Vaše soukromí. Látky textilních rolet si můžete vybrat ze široké škály barev látek a vzorů, aby jste sladili interiér ve Vašem domě.

Látkové rolety a jejich výhody

Datum: 29. 1. 2017

Chtěli byste si zastínit Vaše okna něčím jiným než jen klasickými žaluziemi? Doporučit Vám můžeme moderní látkové rolety, které skvěle vypadají a zároveň perfektně stíní. Látkové rolety Vás ochrání ve dne před slunečními paprsky a ochrání Vaše soukromí.

Vertikální žaluzie Vám zaručí skutečný komfort

Datum: 10. 1. 2017

Přemýšlíte i vy o koupi vertikálních žaluzií do Vašeho interiéru, jsou pro Vás ideální volbou vertikální žaluzie od firmy HZB s.r.o. Naše společnost Vám poskytne kvalitní služby, odborný servis včetně montáže za velmi přijatelné ceny..

Vertikální žaluzie a jejich výhody

Datum: 31. 12. 2016

Chtěli byste zastínit prosklenou stěnu nebo větší okno ve vašem interiéru? Potom jsou pro vás ideální volbou vertikální žaluzie. Vertikální žaluze od společnosti HZB s r.o. Jsou moderním doplňkem, který se hodí naprosto do každého interiéru.

1234