Aktuality

Horizontální žaluzie - klasika, která nezklame

Datum: 3. 1. 2021

Horizontální žaluzie se stále řadí k nejrozšířenějšímu způsobu ochrany proti slunci v interiéru. Horizontální žaluzie nás ochraňují nejen proti slunečním paprskům, ale regulují i světlo v interiéru. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné.

Čím nahradit závěs?

Datum: 28. 10. 2020

Přemýšlíte nad tím, jak v místnosti nahradit klasický závěs a vylepšit si tak komfort zastínění oken? V tom případě vás možná zaujmou vertikální žaluzie od firmy HZB s.r.o. Naše firma Vám poskytne kvalitní služby, dále pak odborný servis včetně montáže a to za přijatelné ceny.

Variabilní plisé žaluzie - přizpůsobte si stínění na míru

Datum: 28. 9. 2020

Hledáte typ žaluzie, který by vám poskytl variabilní způsob stínění? Vyzkoušejte oblíbené plisé žaluzie, které nabízejí možnost stahování jak v dolní, tak i v horní části okna. Tento způsob umožňuje zastínit okno před nežádoucími pohledy zvenčí a zároveň vpustit do místnosti denní světlo.

Montáž sítí proti hmyzu

Datum: 28. 8. 2020

Trápí vás obtížný hmyz, který vám nedá spát? S teplými dny začínáme více větrat a do domu se nám tak dostává obtěžující hmyz. Perfektní pomůckou jsou sítě proti hmyzu, které vám nabízíme.

Japonské posuvné stěny

Datum: 27. 7. 2020

Zastiňte svůj interiér skutečně moderním způsobem. Japonské posuvné stěny dodají vašim oknům styl a stanou se výraznou dominantou každého interiéru. Používají se k zastínění oken či celé stěny s okenním otvorem.

Větrání ve dne i v noci bez komárů

Datum: 4. 6. 2020

Sítě proti hmyzu jsou nepostradatelným doplňkem pro každá okna. Jedině tak totiž můžete celé dny a noci větrat bez obav, že vám vletí do místnosti komár.

Regulace světla vertikálními žaluziemi

Datum: 1. 5. 2020

Slunečné dny jsou tu a s nimi také ostré sluneční paprsky, které svítí do interiéru. Vertikální žaluzie jsou v tom případě skvělým řešením pro vaše spokojené dny. Výborně stíní, lze je pohodlně regulovat a ochrání vaše okna před pohledy zvenčí.

Celoročně obyvatelné zimní zahrady se stíněním

Datum: 1. 4. 2020

K tomu, aby vám bylo v zimní zahradě příjemně po celý rok, potřebujete zajistit její dokonalé stínění a vytápění. Takováto zimní zahrada vám potom dokáže skvěle posloužit jako další obytný prostor a představuje tudíž variantu, jak rozšířit obytnou plochu vašeho domu.

Minimalistický design zimní zahrady s hliníkovou konstrukcí

Datum: 3. 3. 2020

Uvažujete nad zimní zahradou a chtěli byste ji sladit s minimalistickým stylem celého vašeho domu? Díky zimní zahradě s hliníkovou konstrukcí to není žádný problém. Na rozdíl od na první pohled robustnější plastové zimní zahrady je zimní zahrada z hliníku jednodušší, elegantnější a její tenké hliníkové profily vám poskytnou široký výhled do okolní krajiny, což je zajisté bonus navíc, který rozhodně oceníte.

Novinka - zimní zahrady s posuvnými stěnami

Datum: 27. 1. 2020

Vážení zákazníci, v naší nabídce nyní nově také kromě žaluzií a rolet, najdete také zimní zahrady s posuvnými stěnami, které vám navrhneme a zrealizujeme přímo na míru.
12345