+420 541 245 799

Aktuality

>

Japonské posuvné stěny

27.7.2020

Zastiňte svůj interiér skutečně moderním způsobem. Japonské posuvné stěny dodají vašim oknům styl a stanou se výraznou dominantou každého interiéru. Používají se k zastínění oken či celé stěny s okenním otvorem.
Detail

Větrání ve dne i v noci bez komárů

4.6.2020

Sítě proti hmyzu jsou nepostradatelným doplňkem pro každá okna. Jedině tak totiž můžete celé dny a noci větrat bez obav, že vám vletí do místnosti komár.
Detail

Regulace světla vertikálními žaluziemi

1.5.2020

Slunečné dny jsou tu a s nimi také ostré sluneční paprsky, které svítí do interiéru. Vertikální žaluzie jsou v tom případě skvělým řešením pro vaše spokojené dny. Výborně stíní, lze je pohodlně regulovat a ochrání vaše okna před pohledy zvenčí.
Detail

Celoročně obyvatelné zimní zahrady se stíněním

1.4.2020

K tomu, aby vám bylo v zimní zahradě příjemně po celý rok, potřebujete zajistit její dokonalé stínění a vytápění. Takováto zimní zahrada vám potom dokáže skvěle posloužit jako další obytný prostor a představuje tudíž variantu, jak rozšířit obytnou plochu vašeho domu.
Detail

Minimalistický design zimní zahrady s hliníkovou konstrukcí

3.3.2020

Uvažujete nad zimní zahradou a chtěli byste ji sladit s minimalistickým stylem celého vašeho domu? Díky zimní zahradě s hliníkovou konstrukcí to není žádný problém. Na rozdíl od na první pohled robustnější plastové zimní zahrady je zimní zahrada z hliníku jednodušší, elegantnější a její tenké hliníkové profily vám poskytnou široký výhled do okolní krajiny, což je zajisté bonus navíc, který rozhodně oceníte.
Detail

Novinka - zimní zahrady s posuvnými stěnami

27.1.2020

Vážení zákazníci, v naší nabídce nyní nově také kromě žaluzií a rolet, najdete také zimní zahrady s posuvnými stěnami, které vám navrhneme a zrealizujeme přímo na míru.
Detail

Venkovní žaluzie Z-90 Noval - nejvyspělejší typ žaluzie na trhu

24.12.2019

Venkovní hliníková žaluzie Z-90 Noval je technicky nejdokonalejším typem venkovní žaluzie. Venkovní žaluzie Z-90 Noval vás již na první pohled zaujmou svým inovativním a moderním vzhledem. Jejich lamely mají tvar Z o šířce 90 mm. Lamely jsou vedeny ve vodících lištách nebo v lanku, které žaluzii po stranách fixují ve správné poloze.
Detail

Vertikální žaluzie - ideální pro zastínění velkých ploch

15.11.2019

Pro zastínění velkých skleněných ploch, francouzských oken či pro vytvoření předělu místnosti jsou vhodnou volbou vertikální žaluzie, které jsou tvořeny svislými pruhy látky. Šířka lamel se volí dle velikosti zastíněné plochy. Platí tedy, že čím větší okno, tím širší lamela.
Detail

Zajistíme montáž interiérových žaluzií pro váš dům

7.10.2019

Chcete ochránit Vaše soukromí a také mít moderní doplněk ve Vašem bytě nebo domě? Neváhejte se obrátit touto cestou na naši společnost, která má v této oblasti dlouholeté zkušenosti.
Detail

Typy rolovacích mříží

3.5.2017

Rolovací mříže slouží především k ochraně majetku. Jedná se nejen o spolehlivý bezpečnostní prvek, ale také mohou vypadat velmi esteticky. Záleží pouze na vás, jaký typ rolovací mříže si zvolíte. V nabídce jsou např. lamelové rolovací mříže, které jsou složené z do sebe nasunutých lamel.


Detail

12345