Aktuality

Účinná ochrana před přehřátím interiéru

Datum: 5. 7. 2021

Venkovní žaluzie dokážou zastavit sluneční paprsky ještě předtím, než se okenní tabule stihnout zahřát. To znamená, že ovlivňují vnitřní tepelné klima mnohem účinněji než stínící technika umístěná v interiéru. Ušetříte tak za klimatizaci a v létě se budete uvnitř domu cítit opravdu příjemně.

Japonské posuvné stěny

Datum: 29. 4. 2021

Objevte způsob, jak zastínit svůj interiér skutečně stylovým způsobem. Japonské posuvné stěny poskytnou vašim oknům styl a stanou se výraznou dominantou každého interiéru. Jsou vhodné k zastínění oken či celé stěny s okenním otvorem.

Oblíbené hliníkové žaluzie Z-90 Noval

Datum: 31. 3. 2021

Pokud hledáte venkovní žaluzie, na které se budete moci spolehnout, vsaďte na hliníkové žaluzie Z-90 Noval, které jsou nejoblíbenějším typem venkovních žaluzií.

Regulace slunečního svitu v zimní zahradě

Datum: 24. 2. 2021

Ostré sluneční paprsky dokážou v zimní zahradě pěkně potrápit. Možností, jak pohodlně regulovat množství dopadu slunečního světla podle potřeb je více. My vám nabízíme komplexní služby od projektu zimní zahrady až po montáž a následný servis.

Venkovní žaluzie významně povýší vzhled vašich oken

Datum: 1. 2. 2021

Chcete, aby vás dům působil ještě více moderně a upraveně? Potom jsou pro vás venkovní žaluzie tou nejlepší volbou! Odstín i design venkovních žaluzií si totiž můžete sladit s celkovým laděním vašeho domu! Venkovní žaluzie jsou k dispozici v různých barevných odstínech.

Horizontální žaluzie - klasika, která nezklame

Datum: 3. 1. 2021

Horizontální žaluzie se stále řadí k nejrozšířenějšímu způsobu ochrany proti slunci v interiéru. Horizontální žaluzie nás ochraňují nejen proti slunečním paprskům, ale regulují i světlo v interiéru. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné.

Čím nahradit závěs?

Datum: 28. 10. 2020

Přemýšlíte nad tím, jak v místnosti nahradit klasický závěs a vylepšit si tak komfort zastínění oken? V tom případě vás možná zaujmou vertikální žaluzie od firmy HZB s.r.o. Naše firma Vám poskytne kvalitní služby, dále pak odborný servis včetně montáže a to za přijatelné ceny.

Variabilní plisé žaluzie - přizpůsobte si stínění na míru

Datum: 28. 9. 2020

Hledáte typ žaluzie, který by vám poskytl variabilní způsob stínění? Vyzkoušejte oblíbené plisé žaluzie, které nabízejí možnost stahování jak v dolní, tak i v horní části okna. Tento způsob umožňuje zastínit okno před nežádoucími pohledy zvenčí a zároveň vpustit do místnosti denní světlo.

Montáž sítí proti hmyzu

Datum: 28. 8. 2020

Trápí vás obtížný hmyz, který vám nedá spát? S teplými dny začínáme více větrat a do domu se nám tak dostává obtěžující hmyz. Perfektní pomůckou jsou sítě proti hmyzu, které vám nabízíme.

Japonské posuvné stěny

Datum: 27. 7. 2020

Zastiňte svůj interiér skutečně moderním způsobem. Japonské posuvné stěny dodají vašim oknům styl a stanou se výraznou dominantou každého interiéru. Používají se k zastínění oken či celé stěny s okenním otvorem.
123456